من شخصا همیشه با کله خری ذاتی خودم فکر می کردم که تنها سفر کردن اسان تر است. اما واقعیت این است که خصوصا در سالهای اول که اوضاع سخت تر می گذرد داشتن یک رفیق، یک همراه، یک همسفر (و هرچه بیشتر بهتر) به نحو عجیبی به شما قدرت می دهد. دوستانی را می شناسم که سالهای اول مهاجرت ناچار به کارهای خیلی پست تن داده اند اما از آن روزها به عنوان بهترین روزهای زندگی یاد می کنند. دلیلش به طور ساده این بوده که این دو دوست از دبیرستان با هم بوده اند و با هم از ایران خارج شده اند. آنها تعریف می کنند که بعد از کار با هم ابجو می خوردیم و به مشکلاتمان می خندیدیم. توجه بفرمایید که اگر هم تنها باشید بعد از یک روز سخت می توانید ابجو بخورید اما کسی نیست که باهاش بخندید و در نتیجه بعد از خوردن ابجو بیشتر احتمال دارد که به حال خودتان گریه کنید. داشتن همراه مهم است اما نکته ی ظریف این است که دو همراه باید دقیقا به یک اندازه تصمیم به مهاجرت داشته باشند. هیچ وقت کسی را به زور تشویق به همراهی با خود نکنید. مهاجرت راه دشواری است و انکه نمی خواسته وسط راه می برد و نه تنها یاری نمی شود که باری می شود که باید روی دوشتان بکشید و یا رهایش کنید که در هردو حالت فقط ادامه مسیر را دشوارتر خواهد کرد

مشاوره اعزام هم ,یک ,مهاجرت ,اند ,ابجو ,سخت ,با هم ,بعد از ,می کنند ,است اما ,این استمنبع

سلام به همه ی هموطنای عزیز .

هفتم: باز آمدنی نیست، چو رفتی رفتی

همچنان می گذرد

ششم: مرز

چهارم : هیچ کس زبانش خوب نیست

سوم: تند بروید تنها بروید، دور بروید با هم

پنجم: پول

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سرورهای ورد اف وارکرفت ایرانی-Top Ranking World Of Warcraft Private Servers دانلود آهنگ - دانلود فیلم آشپزباشی ابزارآلات فشن دانلود فیلم ایرانی جدید خرید قطعات بیل مکانیکی دوو تشریفات عروس زمستان خرید اینترنتی